Genel Teknoloji Yeni Çıkan Teknolojik Ürünler

Komagene vb. Tüm Restorantların Menü boardları Artık Dijital Ortam da

Komagene vb. Tüm Restorantların Menü boardları Artık Dijital Ortam da

Her geçen  gün gelişen teknoloji ile restaurantlar da sistemlerini değiştirmeye başlamışlardır. Bunlara örnek verecek olursak Komagene firması bilindiği gibi Türkiye de ve bazı Avrupa ülkelerinde franchise sistemini kurmuş ve alt yapısı, son kullanıcının isteklerini en iyi şekilde karşılayacak şekilde hazırlamıştır. Şuan da bayiler müşterilerine daha hızlı ve markasını daha iyi tanıtabilmek için Dijital menü board lara geçişlerini yapmaya başladılar.

Bu Dijital Menüboard nedir? Nerelerde Kullanılır ? yakından tanıyalım.

Özellikle alışveriş merkezlerinde bulunan restoran ve fast food hizmeti veren firmaların en çok kullandıkları tanıtım sistemidir. Geleneksel yöntemlerle oluşturulan menü boardların etkisi Videowall menü board lara göre daha azdır bunun en büyük sebeplerinden birisi videowall menü boardların tamamen hareketli içerikte ve görsel olarak çok daha etkileyici olmasından kaynaklıdır.

İnternet üzerinde menüboard’larınız da yayınlanan  fiyatlarınızda anında güncelleme yapabilir, şirket tanıtım videolarını görsel bir şekilde görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Bir nevi restoran sahiplerinin işlerini daha da kolaylaştırmış olacaktır. Restoran sahipleri bu sistemi yakından tanımak ve sistemi satın almak isterlerse BRK Yazılım firması ile irtibata geçebilirler 

Yorum bırakın